Weider Protein Tozları

Weider Protein Tozu, Weider Protein Markası

Spor ürünleri ve spor gıdaları sektöründe yılların deneyiminin ve bilgi birikiminin verdiği profesyonellik ile yıllardır sektördeki lider konumunda bulunan Weider, aşırı kaliteli ve sağlam besin takviyeleri ile sporcuların ihtiyaçlarına ve isteklerine karşılık vermeyi başarmış bir markadır. Weider firması, vücut geliştirme sektöründe efsane bir isim olan Joe Weider tarafından 1936 yılında kurulmuştur. Uzun yılların verdiği üst düzey tecrübe ve bilgi birikimi ürünleri üzerinde göstermeyi ve kanıtlamayı başaran Weider, günümüzde tüm dünyada milyonlarca müşteriye ulaşarak sektördeki liderlik konumunu garanti altına almayı başarmıştır. Günümüzde profesyonel sporcuların ve spor ile ilgilenen bireylerin ilk tercihlerinden biri olmayı başaran Weider, onlarca spor ürünü ve gıdası sayesinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Böylece müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını hızlıca karşılamayı başaran nadir firmalardan biri olmuştur. Weider protein tozları ve diğer ürünleri ile insan sağlığını önemseyen politikalar izleyerek kalite ve hijyeni ön planda tutmayı başarmıştır. Spor gıdaları ve ürünleri sektörünün en tanınmış markalarından biri olan Weider, rakiplerinin önüne uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde geçmeyi başarmıştır.

Devamı...

Weider Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Weider Nutrition firmasının resmi olarak distribütörleri 4 ülkede bulunmaktadır. Bu ülkeler Türkiye, İran, Dominik Cumhuriyeti ve Brezilya’dır. Ancak Weider ürünleri yalnızca bu 4 ülkede değil, tüm dünyada satılmaktadır. Özellikle Arnavutluk, Cezayir, Birleşik Krallık, Rusya, Hollanda, Hindistan, Romanya, Almanya, Gürcistan, Fransa, Finlandiya, Lüksemburg, Kıbrıs, Portekiz, Macaristan, Ukrayna, Tayvan ve Yunanistan gibi Avrupa ülkelerinde çok fazla satılarak milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır.

Weider Nutrition Ürünleri:

Proteinler: Mega Mass, Pro Carb Ultimate Mass Gainer, Dynamic Weight Gainer, Dynamic Muscle Builder, Mega Mass, %100 Whey, %100 Whey Ultimate Protein.

Antrenman Öncesi Ürünler: Amino Spark Watermelon, Crush Pre Workout Powder Blue Raspberry.

Amino Asitler: Glutamine Complex 6000 Lemon Lime, Amino Spark Watermelon, Re-Stor Post Workout Powder – Stayberry Lemonade, Amino 6000.

Kreatinler: Creatine Monohydrate 500G, Creatine Monohydrate Capsules, Crush Pre Workout Powder – Blue Raspberry, Creatine ATP Fruit Punch.

Diyet ve Enerji Ürünleri: Dynamic Body Shaper Diet & Energy, High Energy, Garcinia Cambogia, Fat Burners, Amino Spark – Watermelon, KSM 66, High Energy Pom Energy Shot.

Testesteron Ürünleri: Weider Prime.

Sağlık Ürünleri: Red Yeast Rice.

Kilo Aldırıcı Ürünler: Pro Carb Ultimate Mass Gainer, Mega Mass 4000, Dynamic Weight Gainer, Mega Mass Extreme.