Universal Protein Tozları

Universal Protein Tozu, Universal Protein Markası

Universal Nutrition, kurulduğu 1983 yılından bu zamana kadar sektörüne öncülük etmiş firmalardan bir tanesidir. Spor gıdaları ve sporcu ürünleri sektöründe dünya çapında önemli bir konuma ulaşmış olan Universal, sporcular için en uygun çözümleri üretmek adına önemli çalışmalarda bulunmaktadır. Sporcuların uygun fiyattan en kaliteli sporcu gıdalarını ve ürünlerini almasını sağlamakta olan Universal, sektöründeki lider firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Aldığı önemli birçok sertifika bulunan Universal, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik bakımından tam puan almayı başararak sektöründe önemli noktalara gelmiştir. Uzun yılların tecrübesi ve bilgisi sayesinde politikalarını günden güne iyileştiren Universal, amaç olarak müşteri memnuniyetini belirlemiş ve bu amaç doğrultusunda politikalar izlemiştir. Günümüzde birçok sporcu tarafından çok fazla tercih edilen ürünlerinden biride Universal protein tozları ve amino asitleridir. Ürün yelpazesindeki geniş ve kaliteli ürünleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlıca yanıt vermeyi başaran Universal, dünyada milyonlarca sporcu tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır ve çoğu sporcunun ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ayrıca yenilikçi politikaları sayesinde ürünlerini güncel tutmayı başaran nadir firmalardan birisidir.

Devamı...

Universal Nutrition Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Universal ürünleri; Cezayir, Andorra, Aruba, Arjantin, Avustralya, Bahreyn, Barbados, Belize, Belarus, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Kanada, Çin, Kolombiya, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Yunanistan, Grenada, Guatemala, Guyana, Honduras, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Irak, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kore, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Malezya, Maldivler, Malta, Mauritius, Meksika, Moğolistan, Karadağ, Hollanda, Yeni Zelanda, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Suriye, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, Vietnam ve Venezuela’da satılmaktadır.

Universal Ürünleri:

Amino Asitler ve Onarım Ürünleri: %100 Beef Amino, Amino 1000, Amino 1900, Amino Tech, Atomic 7, Bcaa Pro, Bcaa Stack, Glutamine Capsules, Lava, Omega EFA, Torrent, Uni Liver.

Protein Barlar: Hi Protein Bar, Proteon Bar.

Yağ Yakıcı Ürünler: Chromium Picolinate, Kwik Energy, Ripped Fast, Super Cuts 3.

Proteinler: Casein Pro, Egg Pro, Gain Fast 3100, Max Protein, Milk & Egg Protein, Power Protein, Pro & Oats, Proton 7, Real Gains, Ulta Iso Whey, Ultra Whey Pro, Unisyn.

Sağlık ve Performans ürünleri: Beta Ala 9, Carbo Plus, Creatine Capsules, Creatine Chews, Gh Max, Gh Stack, Isostak, N1-T, Nox 3, Shock Terapy, Storm, Tribulus Pro