Sci-Mx Protein Tozları

Sci-Mx Protein, Scimx Protein Tozu, Sci-mx Protein Tozu Markası

İngiltere’nin en çok satış yapan spor gıdaları ve ürünleri firması olma unvanını taşıyan Sci-MX, sporcuların ihtiyaçlarına yanıt verebilmek ve spora olan ilgiyi arttırmak amacı ile 2007 yılında kurulmuştur. Rakiplerine göre oldukça yeni bir firma olmasına karşın, yaptığı büyük işler ile büyük bir başarı yakalayarak rakiplerinden asla geri kalmamıştır. Günümüzde İngiltere’de sporcu gıdaları firmaları arasında lider konumdadır. En büyük amacı ve ilkeleri ise en kaliteli sporcu ürünlerini müşterilerine sunmak ve onları memnun edebilmekten ibarettir. En kaliteli ürünleri uygun fiyattan müşterilerine sunarak her geçen gün hızla büyümekte olan Sci MX firması, günümüzde birçok sporcu tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle Sci MX protein tozları günümüzde spor ile ilgilenen bireyler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Sci MX, bünyesindeki geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine oldukça fazla çeşit spor gıdası sunmayı başarmaktadır. Spor ürünleri arasında birçok kategoriden ürün sunmayı başaran Sci MX, kısa zamanda çok iş yaparak tecrübe ve bilgi birikimlerini birleştirmeyi başarmış ve uluslar arası anlamda büyük bir popülarite elde etmeyi başarmıştır.

Devamı...

Sci-MX Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Sci-MX ürünleri; Belçika, Fransa, Hollanda, Lüksemburg, Almanya, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda, Avusturya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Slovakya, İspanya, Estonya, Finlandiya, Macaristan, Portekiz, Polonya, İsveç, Slovenya, Letonya, Litvanya, Bulgaristan, İsviçre ve Hırvatistan’da perakendeciler, bayilikler aracılığı ile satılarak milyonlarca sporcuya ulaşmaktadır.

Sci-MX Ürünleri

Amino Asitler: %100 Pure Glutamine, Bcaa İntra Hardcore, Bcaa Nanostack.

Diyet Ürünleri: Diet Pro Flapjack, Pro 2GO Cookie, Pro 2GO Oat Bake, Pro 2GO Brownie, Pro
2GO Caramel Crisp, Pro 2GO Duo Bar, Pro 2GO Flapjack, Pro 2GO Coffee, Pro 2GO Protein, Pro 2GO Milkshake.

Kreatin Takviyeleri: Creaplex Hardcore, Creatine CT-MX, Creatine Monohydrate, Omni My Hardcore, Omni MX Leancore, Whey Plus Hardcore.

Protein Ürünleri: X-Plode Rippedcore, GRS 9 Protein System, Diet Pro Protein, Whey Plus Rippedcore, Diet Pro Meal, Ultra Whey Protein, Recover 2:1 Isolate, Pro V-Gain Protein, Omni MX Rippedcore, Whey Plus Hardcore, Muscle Meal Hardcore, Muscle Meal Leancore,
Omni MX Hardcore, Omni MX Leancore, Pro 2GO Brownie, Pro 2GO Oat Bake, Pro 2GO Caramel Crisp, Diet Pro Flapjack, Pro 2GO Flapjack, Pro 2GO Duo Bar, %100 Whey Isolate, Pro 2GO Cookie.

Testesteron Ürünleri: 17-T Somatocri MX, ZMA Plus Hardcore, Omni MX Hardcore.