Optimum Protein Tozları

Optimum Nutrition Protein Tozu, Optimum Nutrition Protein Markası, Optimum Protein

Optimum Nutrition, kurulduğu andan itibaren sporcu gıdalarını aktif bir şekilde kullanan sporcuların göz bebeği olmayı başarmış ender firmalardan bir tanesidir. Protein tozları, çubuklar, kapsüller ve içmeye hazır ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı alternatifler sunmayı başaran Optimum 1986 ‘da kurulmuştur. Ayrıca Optimum Nutrition firması, dünyanın en büyük peynir ve protein üreticilerinden bir tanesi olan Glanbia’ya ait bir firmadır. Geliştirdiği Gold Standard %100 Whey ile Gold Casein ürünleri ile tanınan ve popülerliğini özellikle bu iki ürün sayesinde son derece arttıran Optimum, günümüzde dünya çapında çok bilindik bir spor gıdası firması olmayı başarmıştır. Müşterilerine sunduğu çok çeşitli, kaliteli ve sağlıklı ürünleri sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan Optimum, günümüzde Amerika başta olmak üzere dünyada en fazla satılan markalardan bir tanesidir. Optimum, ürünlerinin birçoğunun üretimini kendi fabrikalarında yapmaktadır. Bundan dolayı hammadde kontrolü ve hijyen kontrolünü başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Uzun zamandır Türkiye pazarında yer alan Optimum, Türkiye’de en fazla Gold Standard Whey ve Optimum Casein ürünlerini satmayı başarmıştır.

Devamı...

Optimum Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Optimum Nutrition ürünleri; Arnavutluk, Antiller, Arjantin, Cezayir, Avustralya, Avusturya, Bangladeş, Bahreyn, Barbados, Belçika, Belarus, Bermuda, Bolivya, Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Karayipler, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Ekvador, El Salvador, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Gana, Yunanistan, Guatemala, Honduras, Hong Kong, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Ürdün, Kenya, Kosova, Kuveyt, Lübnan, Libya, Lüksemburg, Makao, Malezya, Meksika, Moğolistan, Fas, Nepal, Yeni Zelanda, Hollanda, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Norveç, Umman, Filistin, Panama, Pakistan, Paraguay, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Suriye, Tayvan, Tayland, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, Uruguay, Vietnam ve Yemen’de satılmaktadır.

Optimum Ürünleri

Protein Ürünleri: 2:1:1 Recovery, Cake Bites, Gold Standard Casein, Gold Standard Egg, Gold Standard %100 Whey, Gold Standard Gainer, Greek Yoghurt Protein Smoothie, %100 Of Protein Whey Isolate, Oats & Whey, Opti Bar, Opti Fit, Performance Whey, Performance Isolate, Platinium Hydro Whey, Pro Complex, Pro Gainer, Protein Energy, Protein Water, Serious Mass, Whey Gold Meal.

Antrenman Öncesi Ürünler: Amino energy, Bcaa 1000 Caps, Beta Alanine, Essential Amino Energy, Gold Standard Bcaa, Gold Standard Pre Workout, Pro Bcaa, Protein Energy.

Antrenman Sonrası Ürünler: 2:1:1 Recovery, Essential Amino Energy, Beta Alanine, Creatine 2500 Caps, Micronized Creatine Powder, Glutamine Powder, Gold Standard Bcaa, HMB 1000 Caps, Platinium Pre, Pro Gainer, Serious Mass, Superior Amino, ZMA.

Güç ve Onarım Ürünleri: Amino Energy, Bcaa 100 Caps, Creatine 2500 Caps, Amino energy, HMB 1000 Caps, Tribulus 625 Caps.

Sağlık Ürünleri: Cla, CoQ10, Opti-Men, Daily Fit, Fish Oil, Fitness Fiber, L-Carnitine, Melatonin, Opti Fit, Opti Women, Vitamin D, Vitamin E