Olimp Protein Tozları

Olimp Protein Tozu, Olimp Protein Markaları

Günümüzde dünyanın dört bir yanında spora ilgi ve alaka arttığından dolayı sporcu ürünlerinde ve sporcu gıdalarında da satın alımlarda artış olmaktadır. Buna karşılık verebilmek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilmek için kurulmuş bir firma olan Olimp, Polonya’da kurulmuştur ve Polonya’nın en büyük spor gıdaları ve takviyeleri üreticisidir. Kullandığı üst düzey teknolojik cihazlar ve araçlar sayesinde ise Avrupa’da en başarılı ve en büyük spor gıda takviyesi üreticileri arasında yer almayı başarmıştır. 20 yılı aşkın süredir faaliyette olmalarının avantajını kullanarak kazandıkları üst düzey tecrübeleri ile bilgi birikimini birleştirerek müşterilerin memnun kalacağı her türlü ürünü üretmişler ve mevcut ürünleri ise sürekli güncel tutmayı başarmışlardır. Bu sayede günümüzde birçok sporcunun ilk tercihi olmayı başaran Olimp, özellikle protein tozu ve takviyeleri konusunda çok ilgi görmüştür. Olimp protein tozları müşterilerin tam istediği türde olup fazla çeşitleri ile müşterilerine alternatifler yaratmayı başarmıştır. Ürünlerini kendi laboratuarında üreten Olimp, günümüzde birçok ülkede hizmet vermektedir ve ürünlerini dünya çapındaki sporcular ile buluşturmayı başarmaktadır.

Devamı...

Olimp Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

Olimp ürünleri; Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Brezilya, Birleşik Krallık, İzlanda, İrlanda, Finlandiya, İsveç, İsviçre, Letonya, Estonya, Ermenistan, Türkiye, Sırbistan ve Slovenya’da satılmaktadır.

Olimp Ürünleri

Proteinler: Whey Protein Complex %100, Micellar Casein, Pure Whey Isolate 95, %100 Natural Whey Protein Concentrate, System Protein 80, Pure Whey Isolate, Sojavit 85, Pro Whey Shake, Provit 80, Mega Strong Protein, Good Morning Lady Am Protein Shake, Sweet Dreams Lady P.M Protein Shake.

Kilo Almaya Yardımcı Gıdalar: Gain Bolic 6000, Profi Mass, Maxmass 3XL, Gainer MCT, Geinerator.

Amino Asitler: BCAA 20:1:1 Xplode Powder, İntra Xplode Powder, Gold Chicken Pro Amino 9000 Mega Tabs, AAKG Xplode Powder, L-Glutamine Powder, Bcaa Xplode, Glutamine Xplode, L-Glutamine Mega Caps, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, Rocky Athletes Glutamine, Bcaa Xplode, Bcaa Mega Caps, Beta Alanine Carno Rush Mega Tabs, Beta Alanine Xplode, W.A.S Xplode, Musclemino Stage, Aminight, Anabolic Amino 5500 Mega Caps, AAKG 7500 Extreme Shot, AAKG Extreme.

Kreatinler: Creatine Xplode, Creatine Magna Power, Creatine Mega Caps, Kre Alkalyn 1500, Creatine 1000, TCM Mega Caps.

Antrenman Öncesi Ürünler: Redweiler, Redweiler Shot, Pump Express 2.0 Concentrate, Amok, Extreme Speed Shot, Redweiler Summer Edition, Knockout 2.0

Antrenman Sonrası Ürünler: Glutamine Xplode, Bcaa 4:1:1 Xplode Powder, L-Glutamine Mega Caps, L-Glutamine Powder, Resurrector, HMB, Hmbolon NX, Taurine Mega Caps, Reanimator Pro, Bcaa Xplode.