MHP Protein Tozları

MHP Protein - Maximum Human Performance

Spor sektöründe köklü değişikler yapmak ve devrim niteliğinde spor ürünleri ile müşteri memnuniyetini had safhaya çıkarmayı amaçlayan MHP, 1997 yılında Amerika’da Gerard Dente tarafından kurulmuştur. Laboratuardan oyun alanına her türlü alanda çalışmalar yaparak aktif kalmayı hedefleyen MHP, atletler, boksörler, bisikletçiler ve diğer her türlü sporcular için alternatif ürünler yaratmayı ve insanların ilgisini üzerine çekerek gelişmeyi başarmış bir spor ürünü firmasıdır. Üniversiteler ile anlaşma yaparak genç öğrenciler tarafından kullanılmaya başlanan MHP sporcu ürünleri, bu sayede güzel bir popülarite elde etmeyi başarmıştır. Özellikle MHP protein tozları günümüzde birçok sporcu tarafından çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Büyük turnuvalarda, organizasyonlarda yarışan ve mücadele eden sporculara yardımcı olmak amacı ile ürettiği özel sporcu ürünleri ve gıdaları sayesinde birçok sporcuya takviye desteği sunmuş olan MHP, 1997 yılından bu yana edindiği tecrübeleri sayesinde sektöründe çok önemli bir konumda bulunmaktadır. MHP sporcu ürünlerinin en büyük kaynağı ve dayanağı ise bilimsel çalışmalardır. Bilimsel çalışmalar yürüterek özel olarak hazırlanan MHP sporcu ürünleri, yarattığı bu farklar dolayısı ile sektöründeki diğer rakiplerinin önüne geçmeyi başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Günümüzde birçok ülkede satışı perakendeciler ve bayilikler tarafından yapılan MHP ürünleri, bu sayede dünya çapında birçok sporcu tarafından kolaylıkla ulaşılıp kullanılabilmektedir.

Devamı...

MHP Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler

MHP ürünleri; Avustralya, Kosta Rika, Endonezya, Güney Kore, Guatemala, Sri Lanka, Panama, Trinidad, Tobago, Mısır, Kanada, Gana, Meksika, Letonya, Hollanda, Güney Amerika, Rusya, Bolivya, Brezilya, Dubai, Kolombiya, Türkiye ve Peru’da satılmaktadır.

MHP Ürünleri

Protein çeşitleri: İff Your Mass, Super Premium Whey Protein, Ultra Build, İnstant Protein Pudding Mix, Power Pak Protein Pudding.

Enerji ürünleri: Reckless, Vasculore Powder, Vasculore Capsules, 8CAA-XL Energy, T-Bomb 3Xtreme, Super Caffeine.

Vücut geliştirme ürünleri: Bcaa-XL, Recovery PM Powder, Recovery PM Capsules, Glutamine SR, Activite, Secretagogue Gold, Super Amino+ Tablets, Super Amino + Powder, Super Bcaa, Super Zma Test, Creatine Monohydrate.

Kilo kaybı yaşatan ürünler: Xpel, Anadrox, Thyro-Slim, Super Fat Burner+, Super CLA, L-Carnitine 1500.