Grenade Protein Tozları

Grenade - Protein Tozu Markası

Günümüzde spora olan ilginin son derece artmış olması ve bundan dolayı protein tozlarının oldukça sık tüketilmeye başlanmasından dolayı spor sektöründe açılan firmalardan yalnızca bir tanesi olan Grenade, 2010 yılında İngiltere’de kurulmuştur ve üretimi İngiltere’de yapılmaktadır. Henüz yeni bir marka olmasına rağmen çok hızlı bir büyüme kat etmiş ve sadece son 5 yılda 8 farklı ödül alarak rakiplerinin önüne geçmeyi başarmış firmalardan bir tanesidir. Grenade markası özellikle Grenade Thermo Detonator isminde ki yağ yakıcı ürünü sayesinde büyük bir başarı elde etmiş ve kısa sürede yükselmeyi başarmıştır. Grenade, profesyonel sporcular dışında özellikle ordular tarafından da tercih edilmektedir. Zorlu eğitim koşullarında eğitim gören birçok asker tarafından da kullanılan Grenade, değişik tasarımı ve güçlü yapısı dolayısı ile ilgi çeken ve müşterilerini memnun etmeyi başaran nadir firmalardan bir tanesidir.

Devamı...

Grenade Ürünlerinin Satıldığı Ülkeler
Grenade ürünleri; Almanya, Andorra, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Rusya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Ermenistan, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Birleşik Krallık, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Ukrayna, Vatikan, Türkiye, Yunanistan, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Küba, Meksika, Peru, Uruguay‘da satılmaktadır.

Grenade Ürünleri

Antrenman öncesi ve kas yıkımı önleyici ürünler: 50 Calibre, Black Ops, Defend Bcaa, Glutamine, Creatine, Bcaa 8:1:1, Grenade Energy, Start Up Bundle, On The go Pre Workout Bundle, Arm Yourself Bundle.

Antrenman sonrası ürünler: Hydra 6, Carb Killa, Muscle Machine Mass, Muscle Machine Lean, Killa Coffee, Carb Cilla Selection Box, Defend Bcaa, Ration Pack, AT4, Reload, Creatine, Bca 8:1:1, Glutamine, Strength Bundle, Grenade Essentials Small Bundle, Grenade Essentials
Large Bundle.

Kilo yönetimi ürünleri: Thermo Detonator, Thermo Detonator Stim Free, Thermo Detonator Tested For Sport, Carb Killa Selection Box, Black Ops, Killa Ketones, Hydra 6, Muscle Machine Lean, Muscle Machine Mass, Reaload, AT4, Start up Bundle, Weight-loss bundle, Strength Bundle, Arm Yourself Bundle.

Proteinler: Hydra 6, Muscle Machine Lean, Muscle Machine Mass, Carb Killa, Reload, Carb Killa Selection Box, Carb Killa Shake, Granade Diet Protein Shake, Killa Coffee, BCA 8:1:1, Start up Bundle, Weight-Loss Bundle.

Vitaminler: Ration Pack.